Deze prachtige royale woonboerderij van begin 1900 is een pand met monumentale uitstraling. Een schitterend object met vele mogelijkheden zoals het houden van (klein)vee, wonen en werken aan huis, etc. Het dak van de boerderij is recentelijk voorzien van nieuwe dampremmende folie en nieuwe pannen.
De indeling is als volgt:
Hal/entree, woonkamer van ca. 35 m2, slaapkamer, woonkeuken met aanbouwkeuken, achterhal, inloopkast, kelder (ca. 35 m2), tussengang, badkamer met whirlpool, badmeubel en designradiator, bijkeuken, praktijkruimte, slaapkamer, wachtkamer, toilet met urinoir, douchevertrek met wastafel, douche en bidet, diverse inpandige schuurruimtes en grote deel.
De verdieping is te bereiken via een vaste trap in de deel. Hier zijn nog twee ruimtes in te richten als slaapkamers.
Verdere informatie: deze grote boerderij op een kavel van 4565 m2 eigen grond biedt veel mogelijkheden, de deelruimte is enorm royaal. Het woongedeelte wordt verwarmd door middel van c.v. met een nieuwe HR combiketel. (2008 en gedeeltelijk vloerverwarming). Er zijn nog diverse oude authentieke elementen aanwezig zoals een marmeren schouw en glas in lood ramen. In het achtergedeelte zijn naast een werkplaats ook stalruimtes aanwezig.
Laat u verrassen door de geweldige ruimte en de monumentale uitstraling van dit pand!
Heb jij dit huis bezichtigd? Of wil je gewoon een opmerking geven? Plaats hieronder
je reactie.