LET OP! OP dit moment is er even een stop voor het inplannen van bezichtigingen bij deze woning.
Wat een verassend geheel als u de oprijlaan oprijdt, deze in 2006 gebouwde helft van een woonboerderij met vrijstaand atelier en paardenstallen. Het geheel is gelegen op bijna 3 ha grond maar wordt aangeboden met ca 9000 m2 U heeft vrij uitzicht op de landerijen en bent verrassend genoeg in 10 minu
![]()
LET OP! OP dit moment is er even een stop voor het inplannen van bezichtigingen bij deze woning.
Wat een verassend geheel als u de oprijlaan oprijdt, deze in 2006 gebouwde helft van een woonboerderij met vrijstaand atelier en paardenstallen. Het geheel is gelegen op bijna 3 ha grond maar wordt aangeboden met ca 9000 m2 U heeft vrij uitzicht op de landerijen en bent verrassend genoeg in 10 minuten op de fiets in het centrum van Hoogeveen.
De woning is modern en comfortabel ingericht, volledig geisoleerd. Er zijn nu nog 2 slaapkamers aanwezig maar op de vide is ruimte voor meer kamers. Het vrijstaande atelier/ kantoor/gastenverblijf heeft een oppervlak van 110 m2 en is grotendeels geïsoleerd. Tevens beschikt het over een toilet en een keukenblok.
Voor de paardenliefhebbers is er een buitenbak aanwezig en 4 vrijstaande stenen stallen.
Een geheel met veel mogelijkheden Voor degene die landelijk willen wonen maar niet afgelegen.
Indeling;
Entree met toegang tot de woonkamer met vide, hardstenen vloer met vloerverwarming en gezellige houtkachel. Open keuken met oa vaatwasser, Quooker, combi-oven en inductie kookplaat.
De badkamer op de begane grond beschikt over een ligbad, inloopdouche, wastafel en sauna. Apart toilet en slaapkamer.
1e verdieping: vide met nog in te delen open ruimte en een slaapkamer.
Bijzonderheden:
Verwarming middels cv ketel 2005
vloerverwarming op de begane grond
houtkachel
sauna aanwezig
bijgebouw met berging en atelier
in totaal 29423 m2 beschikbaar
Vrijstaande stenen stallencomplex met 4 paardenstallen