Deze riante en sfeervolle half vrijstaande split level woning is gelegen aan het water in een rustige kindvriendelijke woonwijk. Het “Gouwebos” en het station “Waddinxveen Noord” vindt u op loopafstand. Deze heerlijke woning biedt maar liefst 182m² woonoppervlakte (incl. souterrain) en beschikt daarnaast over een recent gerealiseerde werkruimte in het souterrain. Aan de achterzijde (zuiden) ligt e
![]()
Deze riante en sfeervolle half vrijstaande split level woning is gelegen aan het water in een rustige kindvriendelijke woonwijk. Het “Gouwebos” en het station “Waddinxveen Noord” vindt u op loopafstand. Deze heerlijke woning biedt maar liefst 182m² woonoppervlakte (incl. souterrain) en beschikt daarnaast over een recent gerealiseerde werkruimte in het souterrain. Aan de achterzijde (zuiden) ligt een keurig aangelegde tuin met ligging aan het water. Door de speelse indeling is deze woning voor meerdere doeleinde te gebruiken (wonen, werken, hobby).
Indeling:
Souterrain:
Het souterrain is bereikbaar via een afrit aan de straatzijde. De garagedeur beschikt over een loopdeur en is ook vanuit de woning bereikbaar. In het souterrain is recent een werkruimte gerealiseerd van ruim 25m² (8,46x2,98).
Begane grond:
Vanuit de keurige voortuin betreedt u de hal/entree met garderobe, meterkast (8 gr. + AL) het toilet met fontein. Vervolgens betreedt u de ruime woonkeuken, welke is voorzien van de nodige inbouwapparatuur waaronder een vaatwasser, oven, magnetron, cooker, keramische kookplaat (ook gasaansluiting aanwezig) en koel- vriescombinatie. De keuken is in U-vorm uitgevoerd en voorzien van een plavuizen vloer en een verlaagd plafond met inbouwverlichting. Via een klein trappetje bereikt u de werkkamer. Door de split level staan de keuken , de woonkamer en de werkkamer in open verbinding met elkaar. De tuingerichte woonkamer is lager gelegen en beschikt over een vide en een schuifpui met toegang tot de ruime mooi aangelegde achtertuin. Deze is gelegen op het zuiden en voorzien van een onderheid terras, zonnescherm en ligging aan water.
Eerste verdieping
Vanaf de overloop met separaat toilet bereikt u alle vertrekken op deze verdieping. Er is een moderne badkamer met een aparte douche, een bad, design radiator en een dubbele wastafel met meubel. Vervolgens zijn er 3 slaapkamers. Aan de achterzijde bevindt zich de ouderslaapkamer van waaruit u toegang heeft tot het balkon. De slaapkamers zijn voorzien van een nette laminaatvloer.
Tweede verdieping
Deze woonlaag biedt een ruime zolderkamer met dakraam. De kamer is voorzien van een nette laminaat vloer. Ook is er een ruime berging met opstelplaats voor de CV combi ketel (Nefit 2003).
Bijzonderheden
-Gelegen in een kindvriendelijke woonwijk
-Op loopafstand van het NS station
-Speelse indeling met vele mogelijkheden
-Goed onderhouden
-Onderheid terras
-Ligging aan water
-Werkruimte in souterrain.